Geografie Regionala si Mediu - staff

 

Cadre didactice:

Profesori universitari emeritus


Maria Pătroescu - mpatroescu at yahoo.com

Ion Marin - marin_marian at yahoo.com

Profesori universitari


Cristian Iojă - director Departament - iojacristian at geo.unibuc.ro

Ileana Pătru-Stupariu - ileana.stupariu at g.unibuc.ro

Laurențiu Rozylowicz - laurentiu.rozylowicz at g.unibuc.ro

Conferențiari universitari


Ștefan Grigorescu - grigorescu1951 at gmail.com

Gabriela Manea - maneagabriela2002 at yahoo.com

Marian Marin - marin_marian at yahoo.com

Lectori universitari


Mioara Clius - cliusmioara at yahoo.com

Vasile Popa - popavasile2005 at yahoo.com

Nicolae Mocanu -

Iuliana Vijulie - iuliana.vijulie at g.unibuc.ro

Gabriel Vânău - gabi_vanau at yahoo.com

Ionuț Șandric - sandricionut at yahoo.com

Mihai Razvan Niță - mihairazvan.nita at g.unibuc.com

Laura Maria Târlă - tirla at geo.unibuc.ro,

Radu Irimia - raduirimia at yahoo.com

Asistent universitar


Iulian Mihaita Niculae - mihaitaiulian.niculae at g.unibuc.ro

 

Roxana Cuculici - roxanacuculici at yahoo.com

Diana Andreea Onose - dianaandreea.onose at g.unibuc.ro

Cercetători:

Dr. Viorel D. Popescu - vioreldpopescu at gmail.com

Dr. Marius Matache - make2000 at gmail.com

Vasile Bagrinovschi - vasilebagrinovschi at yahoo.com

Dr. Cristiana Ciocănea -  cristiana1986 at gmail.com

Dr. Diana Onose - diana.onose at gmail.com

Alina Constantina Hossu - tudor.aln at gmail.com

Simona Gradinaru - gradinarusim at yahoo.com

Gavrilidis Athanasios - athanasios_gavrilidis22 at yahoo.com

Personal administrativ:

Administrator financiar Mariana Uţa - mariana.voinea at g.unibuc.ro

Administrator financiar Lazăr Gheorghe - gheorghelazar at yahoo.com

 

 

 

 

Pagină actualizată la 29 Februarie 2016.