Departamentul Cercetare și Transfer Tehnologic

 

Atribuţii: 
 - implementarea strategiei Universităţii din Bucureşti referitoare la activitatea de cercetare; 
 - management programe/proiecte - suport pentru obținerea finanțării și pentru protejarea și valorificarea rezultatelor cercetării
 - implementare proiecte – achiziții, deplasări, salarizare, raportări/decontări etape
 - stimularea cercetării – evidențe și plăți burse de performanță științifică, premierea rezultatelor cercetării
 - evidenţa centrelor de cercetare
 - evidenţa rezultatelor cercetării
 - colaborarea cu principalii finanţatori

Director Departament:   
 Dragoş Dena
 dragos.dena@cdi.unibuc.ro

Membri

Diana Arfir

021-3077374

diana.arfir@cdi.unibuc.ro

Oana Ciortan

021-3077378

oana.ciortan@cdi.unibuc.ro

Mirela Diaconescu

021-3077344

mirela.diaconescu@cdi.unibuc.ro

Mihai Dinu

021-3077364

mihai.dinu@cdi.unibuc.ro

Cristina Gheţa

021-3077365

cristina.gheta@cdi.unibuc.ro

Adriana Ion

021-3077343

adriana.ion@cdi.unibuc.ro

Adrian Mitrana

021-3077361

adrian.mitrana@cdi.unibuc.ro

Filuța Ioniță

021-3077343

filuta.ionita@cdi.unibuc.ro

Adriana Mușat

021-3077361

adriana.musat@cdi.unibuc.ro

Anca Piroi

021-3077344

anca.piroi@cdi.unibuc.ro

Ani Potamian

021-3077374

anipotamian@yahoo.com

Ecaterina Sârbu

021-3077378

monica.sarbu@cdi.unibuc.ro

Oana Ungureanu

021-3077365

oana.ungureanu@cdi.unibuc.ro

 


 

 

 

 

Info

Adresa: bd M. Kogălniceanu 36-46, sector 5, 050107, Bucureşti - 
clădire cămin Kogalniceanu, etaj 1

Contact

Tel:
021-3077343, 
021-3077344,
021-3077361,
021-3077378,
021-3077381, 
021-3077364,
021-3077365, 
021-3077374

Fax:
021-3077394

actualizare la 27.04.2015


e-mail: contact@cdi.unibuc.ro 

Programul de lucru cu publicul este
luni-joi  11:00-14:00

 

 

 

 

 

 




Pagină actualizată la 30 Aprilie 2015.