Studenții de azi, profesioniștii de mâine

Proiect cofinanțat din Fondul Social European prin Programul Operațional Sectorial pentru Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013.

“Investește în oameni”

POSDRU/160/2.1/S/137280

BENEFICIAR: UNIVERSITATEA DE VEST DIN TIMIȘOARA

PARTENER 4: UNIVERSITATEA DIN BUCUREȘTI

Cariera se formează în jurul tău!

Înscrie-te acum pe www.cariera.uvt.ro

Intră în proiect și participi la:

• Conferințe de Management al Carierei;
  • Sesiuni de evaluare generică a aptitudinilor;
  • Sesiuni de evaluare specifică a aptitudinilor și construire a planului de dezvoltare profesională;
  • Vizite de studiu la companii;
  • Conferințe;

În plus, beneficiezi de subvenții pentru participare și burse!

Ai ocazia de a te cunoaște mai bine! Consilierii noștrii te ajută să îți evaluezi competențele transversale și să îți trasezi câteva direcții pentru viitorul tău profesional.
Ai ocazia de a sta de vorba cu principalii angajatori din piața muncii. Pe lângă discuții legate de interviul de angajare, poți afla secretul traseului lor profesional.