Căutare
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Compania Procter & Gamble (P&G) lansează o nouă ofertă de internship-uri plătite pentru studenții din toate ciclurile de studii (licență, masterat, doctorat) din București. Stagiile se vor desfășura la sediul companiei din București, iar pozițiile pe care compania le pune la dispoziția studenților sunt următoarele:

Mai mult, studenții în ultimul an, masteranzii și doctoranzii interesați își pot începe cariera într-una din următoarele poziții entry level:

Pentru informații privind fiecare post și pentru a aplica, studenții interesați trebuie să acceseze și să completeze aplicația la una din adresele de mai sus, unde pot anexa și un CV. În continuare, vor completa un test de personalitate și, ulterior, un test cognitiv la sediul companiei. Selecția se va încheia cu un interviu.