Căutare
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Serviciul Social și Activități Studențești

Serviciul social și activități studențești răspunde de administrarea patrimoniului căminelor și a cantinei, prin întreținerea corespunzătoare a acestora pentru asigurarea condițiilor de viață, hrană, odihnă și studiu a studenților.

Principalele activități desfășurate:

• Răspunde de gestionarea, întocmirea ștatelor de plată, precum și de toate operațiunile cu privire la plata burselor studenților Universității din București;
  • Coordonează activitățile de repartizare a locurilor în taberele studențești pentru beneficiarii locurilor de tabără acordate de către Ministerul de resort;
  • Ţine evidenţa spaţiilor comerciale închiriate în complexele studenţeşti şi urmăreşte încasarea la timp a chiriilor datorate şi a cheltuielilor de întreţinere.
    Membrii Serviciului Social și Activități Studențești

Eugenia BOBRIC