Căutare
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ȘEF CABINET
Alma Constantinescu
Telefon: +4021-307.73.02
alma@cancelarie.unibuc.ro

CONTACT
Telefon: +4021-307.73.02
mircea.dumitru@unibuc.ro

PROGRAM AUDIENȚE
Luni: 13.00-15.00
Joi: 13.00-15.00

Prof. univ. dr. Romiță Iucu Bumbu
Prorector Strategie Academică și Programe de Studii

Contact
Telefon: +4021-307.73.07
romita.iucu@unibuc.ro

Program audiențe
Luni: 10:00-12:00
Miercuri: 12:00 – 14:00

Șef cabinet
Diana Chilom
Telefon: +40-21-307.73.20
diana.chilom@unibuc.ro

Prof. univ. dr. Magdalena Iordache Platis
Prorector Managementul Calităţii și Relaţia cu Mediul de Afaceri

Contact
Telefon: +4021-307.73.66
magdalena.platis@unibuc.ro

Program audiențe
Luni: 14:00-16:00
Miercuri: 14:00 – 16:00

Șef cabinet
Clemansa Ciuciu
Telefon: +4021-307.73.66
clemansa.ciuciu@unibuc.ro

Prof. univ. dr. Laurențiu Leuștean
Prorector Cercetare Ştiinţifică și Tehnologia Informației

Contact
Telefon: +4021-305.82.12
laurentiu.leustean@unibuc.ro

Program audiențe
Luni: 14:00 – 16:00

Șef cabinet
Ilinca Busurcă
Telefon: +4021-307.73.01
ilinca@cancelarie.unibuc.ro

Prof. univ. dr. Laurenţiu Vlad
Prorector Administraţie, Resurse Umane și Patrimoniu

Contact
Telefon: +4021-307.73.05
laurentiu.vlad@unibuc.ro

Program audiențe
Luni: 14:00 – 16:00
Marți: 10.00 – 12:00

Șef cabinet
Ilinca Busurcă
Telefon: +4021-307.73.01
ilinca@cancelarie.unibuc.ro

Conf. univ. dr. Constantin Mihailciuc
Prorector Resurse Financiare și Fonduri Structurale

Contact
Telefon: +4021-307.73.04
constantin.mihailciuc@unibuc.ro

Program audiențe
Miercuri: 08:00 – 10:00

Șef cabinet
Ilinca Busurcă
Telefon: +4021-307.73.01
ilinca@cancelarie.unibuc.ro

Prof. univ. dr. Liviu Papadima
Prorector Comunicare și Relații Publice

Contact
Telefon: +4021-307.73.63
liviu.papadima@unibuc.ro

Program audiențe
Marți: 11:00-13:00
Miercuri: 11:00-13:00

Șef Cabinet
Daniela Sîrmă
Telefon: +4021-307.73.63
daniela.sarma@cancelarie.unibuc.ro

Conf. univ. dr. Sorin Costreie
Prorector Relații Internaționale și Relația cu Studenții

Contact
Telefon: +4021-305.82.15
sorin.costreie@unibuc.ro

Program audiențe
Marți – Miercuri: 14:00-16:00

Șef cabinet
Felicia Telehoi
Telefon: +4021-305.82.14
felicia.telehoi@cancelarie.unibuc.ro

Prof. univ. dr. Bogdan Costin Murgescu
Director al Consiliului Studiilor Universitare de Doctorat

Contact
Telefon: +4021-305.82.09
bogdan.murgescu@istorie.unibuc.ro
director@csud.unibuc.ro

Program audiențe
Marți: 10:00 – 12:00
Miercuri: 12:00 – 14:00

Șef cabinet
Sorina Pantazi
Telefon: +4021-305.82.08
sorina.pantazi@csud.unibuc.ro

Rectoratul Universităţii din Bucureşti

Bdul M. Kogălniceanu nr. 36-46 sector 5, 050107, Bucureşti, România
Telefon: +40-21- 307 73 02
Fax: +40-21- 313 17 60
Mail: office@g.unibuc.ro

Noutăți

Share This